Інтернет-магазин SushisT
Понеділок - П'ятниця: 09:00-18:00
Субота, Неділя: Вихідний

Доставка по Києву
Понеділок - П'ятниця: 11:00-19:00
Субота, Неділя: Вихідний

Відправка Новою Поштою
Понеділок - П'ятниця
Замовлення оформлені до 13:00  відправляються в той же день,      після - наступного.

Інтернет-магазин продуктів для суші

Історія походження суші

Категорії
Ця стаття була оновлена 04 Червня 2020, Чт

Як з'явилися суші?

Кожен з нас хоча б раз у житті спробував суші і роли. Багато з нас стали прихильниками японської кухні: ми купуємо продукти для суші та ролів і готуємо їх вдома самостійно для друзів і близьких ледь не кожен день. Суші і роли - це, напевно, одне з небагатьох страв, яка не може набриднути. Коли ж вперше з'явилися суші? Який кухар-професіонал придумав таке гармонійне поєднання рису, морепродуктів і водоростей і при цьому вкрай апетитне на вид?

Історія винаходу такого популярного страви як суші налічує понад 1300 років. Назва «суші», до речі, ніяк не переводиться. В японській мові слово «суші» зображується у вигляді двох ієрогліфів, але ці ієрогліфи тлумачаться настільки по-різному, що важко зупинитися на одному перекладі. Зразкове значення слова суші коливається між двома тлумаченнями: приготування до довголіття і побажання щастя.

Родина суші - Південно-Східна Азія. Як часто трапляється з древніми кухнями, до яких безсумнівно належить японська кухня, суші відноситься не стільки до кулінарного гідності і вишуканості, скільки до зручного способу зберігання продуктів. Вперше сиру рибу і рис японці з'єднали для зберігання саме риби. А сталося це в VI столітті. Тушки риби щільно обкладали рисом і поміщали в барила, засинаючи сіллю. Протягом декількох тижнів йшов процес природного бродіння. Потім рибу їли, а рис викидали. Це звичайно величезна марнотратство, але ж тоді ще не існувало холодильників, і була ймовірність отруєння. Запах і смак риби був жахливий, до речі, деякі токійські ресторани до сих виставляють в меню екзотичні суші, приготовлені саме таким чином. Потім до риби стали подавати відварений рис, а через деякий час приправляти оцтом і цукром. До речі, є думка, що і в соєвий соус стали вмочати рибу для того, щоб відбити неприємний запах і перебити смак.

Існує інша історія походження суші. Ця версія міститься в офіційній японської хроніці VII століття. Керував тоді імператор Кейко XII прийшов в неймовірний захват від политих оцтом сирих молюсків. Імператор щедро нагородив кухаря і завжди з тих пір тримав при своєму дворі. Надалі таку їжу стали є і піддані імператора, а поступово суші стало популярним блюдом і всі країни.

В кінці XVII століття, коли виробництво рису набрала достатньо великі обороти, з рису стали готувати рисовий оцет. Рисовий оцет надавав пікантний кислуватий смак, а рибу і морепродукти стали подавати в сирому вигляді. Суші в тому вигляді, до якого ми звикли з'явилося в XIX столітті в Токіо, який тоді носив свою стару назву - місто Едо. Кухар на ім'я YOхен (Джоха) (а тут варто відзначити, що в той період лише деякі самураї могли носити прізвище, інші - тільки ім'я) став першим, хто зліпив з рису кульку, додав трохи японського хрону - васабі і накрив шматочком риби. Таке блюдо отримало назву нигири-суші. За японськи «нігірі» означає «жменя», тобто суші зроблені з такого грудочки, щоб можна було з'їсти за раз. Незважаючи на те, що інші страви їдять паличками, нігірі-суші японці вважали за краще їсти руками.

З того часу зародилося 2 стилю приготування суші: стиль Кансаї і стиль Едо. Кансаї - це торгова столиця Японії. Едо (Токіо) - це столиця всієї Японії. Кансаї суші (або гомодзусі) виглядали як гірка рису, змішана з різними інгредієнтами. Едо суші - це грудочку рису з шматочком риби зверху. В основному всі іноземці знайомі лише з суші токійській різновиди.

Після Другої світової війни вимоги до суші-майстрам посилилися. Кухар зобов'язаний був вміти з однієї склянки рису приготувати 10 нігірі суші і 1 суші ролл. А також знати, в який місяць або навіть тиждень той чи інший компонент суші, головним чином, риба особливо корисна або смачна. Мистецтву приготування суші почали вчити. І курси тривали від 3 до 10 років. Сёкуніни (суші-майстер) - користуються великою повагою. Вважається, що вони є спадкоємцями традицій і філософії самураїв. Секунін має високу самодисципліною. Завжди в білому одязі і яскравою пов'язкою на голові, він має в своєму арсеналі набір найгостріших і дорогих ножів, за якими доглядає особисто.

Сьогодні японська кухня набула поширення по всьому світу. Японська кухня дуже популярна також завдяки тому, що це здорова їжа. Можна абсолютно впевнено говорити, що довголіття японської нації пов'язане з тим, що вони їдять. У нашій країні відкриті тисячі закладів, які пропонують різноманітні японські страви. А особливо допитливі люди купують японські продукти для суші та ролів і готують ці чарівні страви самостійно

( 32 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Доставка по всій території України
Доставка по всій території України