Інтернет-магазин SushisT
Понеділок - П'ятниця: 09:00-18:00
Субота, Неділя: Вихідний

Доставка по Києву
Понеділок - П'ятниця: 11:00-19:00
Субота, Неділя: Вихідний

Відправка Новою Поштою
Понеділок - П'ятниця
Замовлення оформлені до 13:00  відправляються в той же день,      після - наступного.

Інтернет-магазин продуктів для суші

Як приготувати Суші і Роли

Категорії
Ця стаття була оновлена 03 Червня 2020, Ср

Нігірі

Потрібно нарізати рибу. Для різних видів суші існує 5 різних технік нарізки. Але для нігірі найбільш підходить техніка нарізування риби "під кутом".

Вам знадобиться дуже-дуже-дуже гострий ніж. Нарізка здійснюється одним рухом по дузі до себе. Ні в якому разі не можна "пиляти" крізь рибу! Природно, риба повинна бути без шкіри, бажано - найкраща частина філе. Якщо філе нещільно, відрізаний фрагмент можна зробити товстіший. Чим риба щільніше, тим тонше повинна бути нарізка.

Бажано взяти рибну заготовку прямокутної форми, близько 10 см в довжину і 2,5 у висоту. Відступите від лівого краю 0,5-1,5 см (в залежності від щільності риби), і розташувавши ніж під кутом в 45 градусів до поверхні столу, зробіть плавний і швидкий надріз одним махом. Продовжуйте розрізати філе в тій же манері, паралельно першому надрізу.

Формуємо нигири. До цього часу рис вже повинен охолонути, або бути ледь теплим. Приготуйте невелику тарілочку з васабі і оцтову воду (тезу) для змочування рук (просто налийте кип'ячену воду в посуд з більш менш широкою горловиною, і додайте пару столових ложок рисового оцту). При формуванні нигири руки завжди повинні бути вологими, інакше нічого не вийде.Правою рукою зачерпніть близько півтора столових ложок рису, і злегка стисніть в долоні, надаючи овальну форму. У ліву руку візьміть рибну заготовку, розташувавши її поперек пальців, як показано на фотографії.

Вказівним пальцем правої руки зачерпніть трохи васабі (не випускаючи рисової заготовки з долоні), і злегка промажте шматок риби. Поверх покладіть рис. Великим пальцем лівої руки злегка натисніть на рис зверху, залишивши майже непомітну вмятінку. Тепер змініть руки, і натисніть більш сильно на всю поверхню рису вказівним і середнім пальцями правої руки.

Обережно переверніть нігірі, щоб воно виявилося на кінчиках пальців лівої руки рибою догори. Тепер перемістіть його до основи пальців, одночасно стискаючи з торців. Притисніть щільніше рибу до рису.

Нігірі готові! Згодом ви навчитеся робити їх швидко і правильно. Слідкуйте, щоб рис не був "перетиснено", і щоб рибна нарізка завжди була більше рисової заготовки, і як би закривала її.

Роли (маки)

Роли - "кручені суші" - формуються за допомогою бамбукового килимка (макісу). Начинка може бути будь-який, за вашим бажанням. Зазвичай це будь-які морепродукти в комбінації з овочами (авокадо, огірком), японським не гострим майонезом або вершковим сиром. За допомогою килимка рис з начинкою закочується в лист морської водорості норі. Сьогодні ми навчимося готувати два типи ролів - тонкі і товсті.

  1. Тонкі роли (Хосо-маки). Тонкі роли, діаметром близько 2 см, зазвичай містять тільки один-два компонента. Для їх виготовлення вам знадобиться половина листа водорості (складіть аркуш навпіл і розріжте ножицями). З цієї половинки вийде 6 шматочків суші.

Лист норі з одного боку шорсткий, з іншого - блискучий і гладкий. Гладка сторона завжди повинна бути зовні. На шорстку ви будете викладати інгредієнти.

Для ролів рибу слід розрізати просто на вузькі смужки, або використовувати залишки від нарізки нігірі. Покладіть половину водорості на килимок блискучою стороною вниз. Змочіть руки оцтової водою. Візьміть близько 4 столових ложок рису з гіркою, і розподіліть його по поверхні водорості. З верхнього краю слід залишити вільну смужку близько 1 см, з нижнього - близько 0,5 см. Висота рисового шару повинна складати близько 7 мм. Не поспішайте, розподіляйте рис рівномірно, постійно змочуючи руки. Вказівним пальцем промажьте смужку васабі по всій довжині рису посередині. Зверху покладіть начинку, наприклад нарізку тунця.

Зіставте нижній край водорості з краєм бамбукового килимка. Тепер, утримуючи начинку на місці, підійміть край килимка за допомогою великих пальців. Продовжуйте піднімати килимок вгору і вперед, поки його край не впреться в протилежну сторону водорості. Загніть край килимка наверх, покатайте рол вперед-назад, трохи стисніть його всередині килимка. Притисніть торці ролу пальцями, якщо звідти випав рис. Відкладіть рол в сторону на гладку поверхню, і приступайте до виготовлення наступного.

  1. Товсті роли (футо-маки). Товсті роли, діаметром 5 см, можуть містити до 5 компонентів. Для їх виготовлення візьміть цілий лист водорості, покладіть на килимок блискучою стороною вниз. Змочіть руки оцтової водою і рівномірно розподіліть рис по водорості, залишивши зверху вільними близько 2 см. За бажанням, промажте рис негострим майонезом.

Починайте викладати інгредієнти, відступивши від нижнього краю 1,5-2 см. Ніколи не кладіть начинку одну на іншу, тільки поруч, смужками, рухаючись до центру водорості.

Утримуючи всі інгредієнти, підніміть край килимка за допомогою великих пальців, і продовжуйте піднімати його вгору і вперед, поки край килимка не торкнеться протилежного краю водорості. Потім, загніть край килимка наверх, і "докотився" рол вперед. Злегка стисніть його всередині килимка, притисніть пальцями з торців, якщо випав рис. Відкладіть на гладку поверхню, і ін іступайте до виготовлення наступного.

  1. Як розрізати роли. Візьміть гострий ніж, занурте його кінчик в оцтову воду. Потім, поверніть його вістрям вгору, так щоб вода пробігла по всій поверхні ножа і рівномірно змочила його. Це дозволить ножа легко пройти крізь липкий рис, які не застрягши в ньому.

Покладіть заготовку для ролів на дошку, швом вниз. Спочатку розріжте її посередині, потім кожну половинку на три частини. Таким чином з однієї заготовки повинно вийти 6 шматочків. Заготівля для товстих ролів ріжеться також, тільки кожна половинка потім розрізається на чотири частини.

При виготовленні ролів, особливо футо-маки, потрібно стежити, щоб всередині не виходила "равлик" з водорості. Такі роли вважаються кондиційним, і показують, що кулінар порушив принципи згортання ролів, і поки ще не зовсім опанував мистецтвом суші-діяння :) Всередині ролів не повинно бути нічого крім рису з інгредієнтами (як в ролах в нижньому правому куті на фотографії).

Розкладіть суші на красиві підноси, налийте в керамічні чашки соєвий соус. Можна в ньому розчинити трохи васабі, якщо хочеться більш гострих відчуттів. Також, можна додати в соус листик маринованого імбиру, але традиційно він використовується для очищення неба від смаку попереднього шматочка суші. Захопивши суші паличками, опускають його в соус, дають просочитися кілька секунд, і кладуть в рот.

Смачного!

( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
Доставка по всій території України
Доставка по всій території України